Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Assetto Corsa

Ortalama Puan:
7
10
(5 oy)
8.5
Ortalama Puan:
7
10
(5 oy)
8.5

5 Kullanıcı Yorumu

 1. Motorsporlarını sevdiğim, arabalara özel bir ilgi duyduğum için severek oynadığım pc’deki en zevkli yarış simulasyonlarından birisi

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 2. Araba ne olursa olsun 60 ile viraj dönüyorsun kafasini çevirmiyor, bu kadar kazik gibi viraj alan baska bir oyun daha görmedim. Gercek hayatta ayni aracla iki kati hizla daha rahat dönerim o virajları. Bu kadar övgünün üzerine bende büyük bir hayalkırıklığı oldu.

  Puanım:
  6
  10
  0
  0
 3. Arada bir açıyorum; bazen alfa romeo 155 ile monza’da tur atıyorum, bazen mercedes 190 evo 2 ile iskoçya’da fotoğraflar çekiyorum, bazende sadece motor sesi dinleyip manzara seyrediyorum.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 4. Ben oyunu ilk aldığım da klavye ile oynamaya çalıştım daha sonrasında ise mauseyi denedim benim tavsiyem size mause ile oynamanızdır.İlk aldığınızda drift atmaya çalışmayın düz gitmeye çalışın virajları yavaş dönün 2-3 tur aynı hızla dönün daha sonrasında o hızı kademe kademe yükselterek dönüşler yapın bu sizi baya geliştiricektir.
  İyi bir direksyon setiniz yoksa bu oyunu almak paranızı çöpe atmak olur çünkü oyun klavyeyle oynanmak için tasarlanmamış ”Oyun çoook zoor oynanmıyoor” diye okuyacağınız binlerce yorumların sebebi budur.

  Puanım:
  6
  10
  0
  0
 5. Oyun normal haliyle sıradan bir yarış oyunundan farkı yok assettodan daha iyiside de var diyebilirsiniz. Fakat bu oyunu özel ve çekici yapan kısmı ise mod potansiyeli bu modlar sayesinde internette bulunan binlerce arabayı indirip sürebiliyorsunuz. Bir çok harita var (japonya otobanı, amerikanın dağları) gibi. Eğer işsiz ve uğraşmayı seviyorsanız arabaların devirini beygirini istediğiniz gibi ayarlayıp saçma sapan arabalarda yapabilirsiniz.

  Puanım:
  7
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!