Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Batman: Arkham City

Ortalama Puan:
8.9
10
(7 oy)
9.6
Ortalama Puan:
8.9
10
(7 oy)
9.6

7 Kullanıcı Yorumu

 1. oynanışı, müzikleri, senaryosu kısaca her şeyiyle harika bir oyun, kesinlikle denenmeli. ayrıca bu zamana kadar oynadığım onlarca oyun içerisinde sanıyorum uncharted ve bioshock’dan sonra en keyiflisi buydu. film gibiden öte. bunun üzerine ne yaparlar neler olur düşünemiyorum bile o derece yani daha ne diyeyim.

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 2. Bu oyunu beğenmeyenin annesine joker saldırır kuran çarpsın

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 3. hikayesi iyi güzel combat iyi okey ama şu siktimin adamlarını ordu halde gönderme fikrini bulanın amk normal zorlukta aradaki vslerde ölüyorum bu amk oyunun en zor modunu batmankendisi mi oynuyor aq

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 4. En iyi batman oyunlarından biri bence batman serisini başlicaksanız ilk bunu deneyin

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 5. bu oyunda olan karakterlerle ea games 20 tane falan oyun yapar heralde. rocksteady studios’a helal olsun demek istiyorum. her karakteri en iyi şekilde oyuna yansıtmışlar. ilk oyun olan arkham asylum, yeni nesilde oynadığım en iyi oyunlardan biriydi. bu ise oyun tarihinin gelmiş geçmiş en sağlam oyunlarından biri olmuş.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 6. arkham asylum gibi muhteşem bir oyunun daha da üstüne çıkan muhteşem bir devam oyunu.
  dövüş sistemine birçok havalı hareket eklenmiş, daha büyük bir açık dünyamız var, daha fazla villain var, hikaye daha epik, yan görevler var ve gayet güzeller. e daha ne olsun abi ? en iyi süper kahraman oyunudur…

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 7. senaryosuyla, aksiyonuyla, mekanikleriyle hem döneminde hem de günümüzde insan zihninde muhteşem etkiler bırakmış ve bırakmaya devam eden başyapıt bir oyun.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!