Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Cities Skylines Hileleri

Cities Skylines oyununda yapabileceğiniz toplamda 2 adet hile bulunuyor. Bu hilelerden ilki sınırsız para modu diğeri ise bina ve yapı kilitlerini açmak. Bu hileler zaten oyun içerisinde bulunuyorlar. Sizin yapmanız gereken tek şey hileleri aktif hale getirmek. Bunları nasıl yapacağınızı aşağıdaki yazıda bulabilirsiniz.

Cities Skylines Sınırsız Para Hilesi

  • Öncelikle oyunun ana menüsüne geliyoruz ve Content Manager‘a veya İçerik Yöneticisi‘ne tıklıyoruz. Açılan ekranda Mods seçeneğine giriyoruz. Muhtemelden ikinci sırada olacak olan Unlimited Money yazan modu ‘On‘ haline getiriyoruz. Artık oyunda istediğiniz kadar para haracayabilirsiniz.

Cities Skylines Kilitli Bina ve Yapıları Açma Hilesi

  • Yine aynı şekilde Content Manager‘a veya İçerik Yöneticisi‘ne tıklıyoruz. Açılan ekrandan Mods seçeneğine giriyoruz. Burada en aşağıda yer alan Unlock All yazılı seçeneği aktif hale getiriyoruz.

Cities Skylines oyununda hile yapabilmek için tüm yapmanız gerekenler bu kadar basit. Aynı zamanda eğer isterseniz mods sekmesinde bulunan diğer hileleri de aktif hale getirebilirsiniz. (Sınırsız petrol ve maden hilesi gibi)

İlgili İçerikler

0
0

    Yorum Yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

    Thanks for submitting your comment!