Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Deus Ex: Human Revolution

Ortalama Puan:
8
10
(5 oy)
9
Ortalama Puan:
8
10
(5 oy)
9

5 Kullanıcı Yorumu

 1. Bu oyun saf aksiyon istiyorsanız size göre değil.
  Rol yapma ögelerinin ağır bastığı bir oyun arıyorsanız yine size göre değil.
  Hem aksiyon hem de rol yapma ögelerinin iyi işlendiği bir oyun arıyorsanız, bu oyun tam size göre.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 2. Türkçe yamasıyla beraber tekrar bitirdiğim film gibi oyun tanımına uyan bir yapım kontroller konusunda biraz sıkıntılı, grafikleri kalitesiz ve bir süre sonra genel oynanış olarak çok tekrara düşüyor. Ama film yapılmalık efsane senaryosuyla, bütün eksiklerini kapatıyor.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 3. Beni tamamıyla en derinden etkileyen tek oyun, hele anlatış biçimi, ahlaki değerlere dokundurduğu önemli noktalar. deus ex bir oyundan fazlası benim için, bir şaheser, insanlığın gidebileceği yönleri eksiksiz bir biçimde anlatan bir yapıt.. böylesi bir eseri tecrübe etmelisiniz kesinlikle tavsiye ediyorum,

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 4. Hikaye çöp. karısı kaçırılan havalı komik ex-swat gizli ajanı oynuyoruz, oyunun ana odağı onu aramamız. 2. sınıf holywood filmi hissiyatı veriyor. yan görevlerde bir tık eğlendim ancak ana hikaye baya baydı.

  Puanım:
  7
  10
  0
  0
 5. Oynayanların yere göğe sığdıramadıkları, oynamayanların açık ara çok şey kaybettikleri, çıktığı yıla göre güzel grafiklere ve ilgi çekici hikayeye sahip, günümüzün şartlarında düşük-orta arası sistemli her bilgisayarda 50-60 FPS arası oynanabilen, gerek oynanışıyla gerek atmosferiyle insanı bağımlı yapan oyun.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!