Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

DOOM Eternal

Ortalama Puan:
8.6
10
(5 oy)
8.8
Ortalama Puan:
8.6
10
(5 oy)
8.8

5 Kullanıcı Yorumu

 1. Henüz oyunun yarısına yaklaştım ama akşam olsa da devam etsem diye bekliyorum. Geç tanıştığıma pişman olduğum oyun.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 2. Stres mi atmak istiyorsun? envai çeşit silahla kafa göz dalarak dünyayı kurtarırken, müthiş müzikleri ile içindeki savaşçıyı ortaya çıkaran ıd software harikası.
  harika diyorum çünkü optimizasyon olarak müthiş bir motora sahip stres topu. oyunun yükleme süresi azami 20 saniye.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 3. Oynanis olarak en iyi doom bu olsa da atmosfer olarak bir onceki oyun kadar basarili degil bence. Bana fazla renkli ve süslü geldi 2016 versiyonundan sonra. yine de mukemmel bir is cikarmis bethesda.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 4. Hareket kabiliyeti çok hoşuma gittti. dash çok güzel olmuş. yeni ve zorlayıcı demonlar da hoşuma gitti. oyuna yamamaya çalıştıkları hikaye de çok oturaklı olmuş. ne gereksiz hikayeye boğmuşlar oyunu, ne de tamamen yoksun bırakmışlar. bu tarz bir oyun için tam kararındaydı. müzikler zaten muhteşem.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 5. Oyundaki “marauder “denen bir adet puşt iblis yüzünden oyunun sonlarında iyice çıldırmamı sağlamış, zorluk açısından da en zevk alarak oynadığım fps/shooter. “marauder” denen puşt hariç bütün iblislerin taktikleri çözdüm fakat bu ibne bana mısın demiyor bir türlü. yanına gidiyorum hemen kalkan, uzaklaşıyorum kılıcı ile uzaktan beni kesmeye çalışmalar, kendisi itin önde gideni zaten bir de üstüne üstlük sürekli cehennem itlerini üzerime salıyor*. belki 30 kez ölmüşümdür oyun bitesiye kadar ama bayağı zevkli olmuş oyun.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!