Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Dragon Age: Inquisition

Ortalama Puan:
6.2
10
(6 oy)
8.5
Ortalama Puan:
6.2
10
(6 oy)
8.5

6 Kullanıcı Yorumu

 1. Grafikler on numara. neredeyse tüm ayarlar ultra’da oynuyorum. bundan daha iyi ne bekleniyordu bilmiyorum. Fare+klavye kombinasyonu ile oynuyorum ben cidden insanların neden “aşırı kötü kontroller” dediğini anlamadım. benzer oyunlarda belki daha esnektir, daha rahattır, bilmiyorum. ama asla oynanmayacak kadar kötü değil. bence kötü bile değil .

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 2. Oyunu tüm imkanlarıyla tecrübe edebilmek için önceki oyunlarda farklı kararlar vermek ve o kararların bu 3. oyuna yansımalarını incelemek gerekiyor, bu bakımdan Witcher serisinden bile önde görüyorum Dragon Age serisini.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 3. Oyun leş gibi EA kokuyor. Grind yapa yapa ruhunuzu sömürdükten sonra hiç ilgi çekmeyen iğrenç story görevlerini yapmanız gerekiyor. Hikaye olarak iyi gibiydi fakat grind yapmaktan ve ilgi çekici olmayan görevleri yapmaktan dolayı pek bir etkisi olmadı. Sanki MMORPG oyun yapıyorlarmış da vazgeçip yeni Dragon Age oyununa çevirmişler gibi bir oyun. Eski oyunlarla gram alakası yok.

  Puanım:
  3
  10
  0
  0
 4. Oyunu pc’de oynamayı düşünüyorsanız metacritic puanlarına aldanıp parayı basmayın . kontroller rezalet oyunda. senaryosu ve grafikleri harika bile olsa ortada oynamaktan keyif alamadığınız bir oyun var.

  Puanım:
  5
  10
  0
  0
 5. Dragon age 1 ve Dragon age 2’yi oynamadıysanız geri dönün ve önce onları bir bitirin emin olun ki bu oyundan aldığınız haz çok, çok daha fazla olacaktır. Zaman makinesiyle geçmişe gitmek gibi bir deneyimdi.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 6. yaklaşık 1 saatlik oyundan sonra diyebilirim ki -pc için- kontrolleri götüm gibi olan oyun. resmen savaş işkenceye dönüşüyor.

  Puanım:
  4
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!