Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Elden Ring

Ortalama Puan:
8.2
10
(6 oy)
9.6
Ortalama Puan:
8.2
10
(6 oy)
9.6

6 Kullanıcı Yorumu

 1. Hayran kalınacak evreni olsa da zorluğu ve uğraştırıcılığı bakımından boyumu aşan oyun. Haddimizi bilmek lazımmış.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 2. Oyunun tek sıkıntısı açık dünyada 30-40 saat geçirdikten sonra boss’latın tekrar etmeye başlamasıydı. Onun dışında bazı boss tasarımlarını pek beğenmesem bile mükemmel bir oyundu.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 3. Arkadaşlar sistem gereksinimlerine bakmayın, ilk bakışta optimizasyonda sıkıntı varmış gibi görülüyor ama oyunun durumu çok iyi, oyunu borderless windowed yapıp grafiği high yapınca düzeliyor.Bende oyun lowda bile açılmıyordu ayarları bu şekilde yapınca sorunsuz oynuyorum sistemim yetmemesine rağmen.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 4. Beklenen kolay ve zorluk modu çıkan oyun. Her düşmanı malenia’ya çevirerek eşsiz bir tecrübe sağlıyor. Ne kadar boklanmaya çalışılsa da, son 10 yılın en iyi bir kaç oyunundan biri.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 5. Her zaman ki soullarda olan şey malesef oyun sizin elinizden tutmuyor al kardeşim şuraya git bunu yap diye söylemiyor yeni başlayacak hiç deneyimi olmayan oyuncular birazcık gözlerini açık tutup tek tek okuyup araştırmak zorunda.

  Puanım:
  7
  10
  0
  0
 6. Hayatımda daha önce hiç souls oynamayan beni bile içine çeken bu oyun bence herkese hitap ediyor. Çünkü zorlu boss savaşlarını underlevel yapmak zorunda değilsiniz. Çok fazla grind yapma opsiyonunuz var. Bu sayede şartları eşitleyip casual bi oyuncuysanız bile oyundan fazlasıyla zevk alabilirsiniz.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!