Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Euro Truck Simulator 2

Ortalama Puan:
8.8
10
(6 oy)
7.9
Ortalama Puan:
8.8
10
(6 oy)
7.9

6 Kullanıcı Yorumu

 1. Avrupa ülkelerinde oynarken geçiş ücretlerine çok rastlamadım ama Türkiye de geçiş ücretleri saplanıyor. oldukça gerçekçi bir oyun. Kafa dağıtmak için arkada Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses ve Orhan Gencebay çalarken iyi gidiyor.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 2. Bugüne kadar yapılmış açık ara en iyi tır simülasyonu diyebilirim. Oyun ayarlarındaki detayların çokluğu, görsel efektlerin çeşitliliği ve kalitesi, oynanabilirliğin geliştirilmiş olması, çok güzel yenilikler getirmişler. şehir sayılarının, yol çeşitliliğin artması beklentilere cevap vermiş. kendi işini kurup genişletme fikri çok iyi. saatlerce kafamı kaldıramadım kurallara uydukça uyasım geliyor.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 3. Tek kelimeyle muhteşem bir oyun hele multiplayer olayı geldikten sonra kafa dengi biriyle uzun yolculuklara gitmek harika. Bir ses dosyası mı dinlemek istiyorsunuz? Arkaplanda herhangi bir video açıp, kendinizi yollara atabilirsiniz. Oyunun içindeki radyo sistemiyle canlı radyo dinleyebilir ,kendi müziğinizi de oyuna ekleyip, yine radyo üzerinden dinleyebilirsiniz.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 4. Bu oyun gerçekten çok harika ve muhteşem üstelik sürekli olarakta geliştirilmeye devam ediyor. Zaten rakibi de yok. Aynı zamanda bu oyun için yapılan modlar sayesinde ETS2 de farklı modellerde araba, otobüs, kamyon gibi bir çok aracı kullanabilme şansına sahip oluyorsunuz bu da oyundan alacağınız keyifi daha da artıyor

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 5. Oyuncuya duygusal bağlamda yaşattığı kamyonculuk hissi gerçekten muhteşem. Gerçekçi bir kamyon sürüşü deneyimi yaşatıyor, öyle ki aracınız hasarlıysa hasarın nerede olduğunu anlamak için sesi dinlemek gerekiyor. Şanzıman, debriyaj hasarlıysa vites geçişlerinde “harttt” sesini duyuyorsunuz. Ayrıca sürüş açısından çekicilerin süspansiyonlarına kadar bir gerçekçilik var. Gerçek tırlarda gördüğümüz retarder, dorse freni, motor freni gibi çok ince hususlar dahi oyuna işlenmiş. Çekicinin kabinine girdiğiniz zaman gerçek kamyon modellerinin bire bir aynısını kullanılmış olduğunu görüyorsunuz.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 6. Uykun gelince araç kullanmaman gerektiğini öğreten bir oyun. Oyunun başında farklı şirketlerin şoförlüğünü yaparak para kazandıktan sonra, kendi taşımacı şirketimizi kurup işçi çalıştırabiliyoruz. Oyun, yapılan ilginç modlarla da oynanılabilirliğini artırıyor. Ayrıca yine bu şekilde, oyunu multiplayer olarak da oynayabiliyoruz. Hala güncelleme geliyor oyuna ve gelmeye devam edecektirde.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!