Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Hades

Ortalama Puan:
8.8
10
(5 oy)
9.3
Ortalama Puan:
8.8
10
(5 oy)
9.3

5 Kullanıcı Yorumu

 1. İnsanların sürekli bu oyunu övmesi, bu türe aşina olmayan birinin bile saatlerini harcamasından sonra Hades’e şans vermek istedim. Roguelike türünden pek haz etmeyen biri olarak Hades beni kendisine aşırı bağladı. ”Oyun sonu patronunu keser silerim” moduna girmiştim fakat hiç düşündüğüm gibi olmadı aksine beni tekrar oynamaya itti.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 2. review’larını görünce dayanamayıp hemen indirdim. nefis olmasının ötesinde, o müziklerin güzelliği nedir be kardeşim. resmen dans ederek dövüşüyorum.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 3. Haftalardır kızımla birlikte oynadığımız, ailece ost’sine hayran olduğumuz, hikayesi ayrı sanat tasarımı ayrı güzel bir baş yapıt.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 4. Hades, tüm zamanların en iyi roguelitlerından biri. Oynanış hızlı ve hiç bitmeyen aksiyonla dolu. Her zindanda kazandığınız nimetler, yeteneklerinizi ilginç şekillerde önemli ölçüde geliştiriyor. Rastgele oluşturulmuş haritalar, her koşuda elde ettiğiniz rastgele beceriler ve farklı beceri setleri nedeniyle çok sayıda tekrar oynanabilirlik var. Boss dövüşleri zor ve çok fazla odaklanma gerektiriyor ama hiç sıkıcı değiller, aksine çok sürükleyici.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 5. Sanırım ilk boss olan manyak karıyı kestim. sonra yeni bir haritada başladım. sonra orda ölünce en başa döndüm. yine o manyak karı. ben mi yanlış bir şey yapıyorum. habire aynı şeyi baştan mı yapacağız.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!