Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Half-Life: Alyx

Ortalama Puan:
9
10
(5 oy)
9.3
Ortalama Puan:
9
10
(5 oy)
9.3

5 Kullanıcı Yorumu

 1. böyle bir oyun deneyimi daha önce yaşamamıştım gerçekten söyleyebilirim ki ufo görmüş afrika kabilesi yerlisine döndüm kesinlikle tavsiye ederim.

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 2. şu anda vr’da en kaliteli oyun denilebilir ama bu oyunu alıp bilgisayar oyunu veya düz konsol oyunu yapalım. çok da iyi bir oyun olmaz, bu oyun vr’a göre yapıldığı için her türlü özelliği de vr’a uygun yapılmış. oyunu vr’dan alıp klavye fare ile oynanan bir oyun haline getirdiğimizde kalitesi ister istemez düşüyor. bulmacaları bile ortalama altında kalabiliyor.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 3. vr için çığır açan bir oyun, mutlaka vr sahiplerinin çer çöple vakit kaybetmek yerine bunu oynamasını tavsiye ederim. alyx den sonra ne keser bilmiyorum

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 4. parkta geçen gezinti gibi bir oyun değil. kasvetli ve gerilimli. aksiyon ortasında mermi bitince panikle şarjör değiştirmeye çalışmak yetiyor zaten. insanın eli ayağına dolaşıyor. hele o izbandut kılıklı askerler gelince nereye saklanacağımı şaşırıyorum. bulduğum bir kutunun arkasına çömelip bekliyorum. güp güp ayak sesleri gittikçe yaklaşıyor, uuu fena.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 5. tam bir vr şaheseri. sadece bunu oynamak için vr cihazı alınmaz ama bir şekilde edindiyseniz, o zaman half life alyx’i kesinlikle denemenizi öneririm.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!