Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Hearts Of Iron IV

Ortalama Puan:
8.7
10
(3 oy)
8.3
Ortalama Puan:
8.7
10
(3 oy)
8.3

3 Kullanıcı Yorumu

 1. Strateji oyunlarını ve tarihi seviyorsanız, özellikle dünya savaşlarına ilginiz varsa kesinlikle kaçırmayın derim. Her şeyden önce sabır gerektiren bir oyun.2-3 saat savaşa hazırlık bir 3 saat de savaş dersek yaklaşık 5-6 saat başından kalkmadan oynamak gerekiyor. Her oyun sonunda da zaman nasıl geçti dedirtiyor.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 2. Alışma süresinin biraz uzun olduğunu söylemeliyim. Müthiş bir strateji nasıl tarif edilir bilmiyorum. Özellikle ek içerikleriyle (DLC) daha da zenginleşiyor. Size önerim “Battle for the Bosporus” DLC’sini almak. Türkiye’ye müthiş ek içerik sunmuş. Bu DLC ile Mustafa Kemal Atatürk’ü oyundaki en güçlü lider yapmış adamlar daha ne olsun. İsteyen Kemalizm’in 6 okuyla devam eder isteyen demokrat bir ülke için Adnan Menderes’i seçer isteyen ise Osmanlıyı geri uyandırır.

  Puanım:
  9
  10
  0
  1
 3. Oyun çok güzel hala sıkılmadan oynuyorum. İlk bakışta bu ne hep aynı şey diyebilirsiniz ama çok büyük hata yaparsınız. Bu oyun sayesinde, Kültür edinirsiniz birisi size şu tarihte şu varmıydı derse cevap verirsiniz. Tarih dersinize yardımcı olur (2.Dünya Savaşı) hatim etmiş gibi olursunuz. Dünya Haritasını da ezbelersiniz sokakta birisi Tibet nerde dİye Röpörtaj yapsa rezil olmassınız.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!