Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Horizon Zero Dawn

Ortalama Puan:
7.6
10
(7 oy)
8.9
Ortalama Puan:
7.6
10
(7 oy)
8.9

7 Kullanıcı Yorumu

  1. Sonunda müthiş bir hayat dersi veren oyun. basit bir diyalog ama çok vurucu ve insanlık tarihini düşününce de gayet geçerli bir argüman.

    Puanım:
    9
    10
    0
    0
  2. Çıktığı ilk günden bu yana oynamanın hayalini kurduğum bir oyundu ve bitirmeyi başardım. haritasının gereksiz büyük olduğunu düşünüyorum. yan görevler birbirinin aynısı. bunların dışında her şeyiyle mükemmel bir oyun.

    Puanım:
    8
    10
    0
    0
  3. Oyun oldukça güzel arkadaşlar mekanikler yağ gibi çalışıyor OK ile robot parçalamak çok tatmin edici vuruş hissi falan bayağı güzel, oyunun senaryosu çok güzel adeta bir bilim kurgu filmi gibi

    Puanım:
    8
    10
    0
    0
  4. Açık dünya güzel oyun olmuş hikayeside iyiydi sonu hüzünlendirdi tavsiye ederim..

    Puanım:
    8
    10
    0
    0
  5. Azıcık hikaye, azıcık grafik, azıcık oynanış, Koca bi açık dünya fakat herşeyi yapabilme özgürlüğünüz yok. yani her şeyden biraz biraz var. çok iyi bir oyun olmasa da kötü bir oyunda değil bence.

    Puanım:
    7
    10
    0
    0
  6. Horizon Zero Dawn, benim gözümde gerçekten efsane bir iş olmanın kapısından dönmüş güzel bir oyundur. Hikaye, görsellik ve oynanış mekanikleri olarak harika onları 2 cümleyle özetlemek mümkün değil ama oyunun kötü yönleri de yok değil. Oyundaki şehirlerin ve yan karakterlerin çok cansız hissettirmesi, oyunun en büyük sorunu. Diğer bir sorun da oyun içindeki mekanikleri ya tam oturmamış ya da yeteri sıklıkla önünüze sunmuyor.

    Puanım:
    7
    10
    0
    0
  7. yarrak gibi oyundur hem hikaye, hem harita, hem evren, hem karakter, hem de oynanış açısından. psboyları dinlemeyin bunlar delirmiş abi ac origins’ten daha iyi diyorlardı yıllardır ve ben hepsini yakın zamanda oynadım ve götümle gülüyorum şu an.

    Puanım:
    6
    10
    0
    0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!