Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

IT Takes Two

Ortalama Puan:
10
10
(7 oy)
8.9
Ortalama Puan:
10
10
(7 oy)
8.9

7 Kullanıcı Yorumu

 1. Oynamak için babamı zorla ikna ettiğim oyun. kendisi oynarken (oynamaya çalışırken) ara ara sinir krizi geçirdim ama şükür sonunda bitirdik. Harika oyun. buradaki yorumların hiçbiri abartı değil, mutlaka denemelisiniz.

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 2. Hanımla 3. kez oynayacağız. bir eşi daha yok maalesef bu oyunun. türünün en iyisi.

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 3. Çok güzel bir oyundu. Oğlumla birlikte oynadık ve gerçekten çok eğlendik.

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 4. Buna bir oyun demek hakaret olur. Bir oyundan fazlasıdır resmen sanat eseri.

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 5. Hayatımda oynadığım en güzel oyun. duygu dolu sahneleri, gizli oyunları, eğlenceli müziklerini şimdiden özledim Oyunun yapımında büyük özen gösterilmiş. baktığınız her noktada detaylar gözünüze çarpıyor. hiç bir bug veya sistem hatası ile karşılaşmadık. oynamanızı tavsiye ediyorum. zamanınıza kesinlikle değecek..

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 6. Yılın değil tüm zamanların en iyi oyunu. yapımcı firma resmen şov yapmış, sizin oyun diye sattığınız şeyi ben bir bölümde kullanırım demiş. hele bir ara oyun izometrik rpg’ye döndü, orgazm olduk resmen. çok az şeyden böyle zevk almışızdır.

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 7. Hayatımda oynadığım en güzel Co-op oyun. Josef Fares bu işi gerçekten beceriyor. Brothers: A Tale of Two Sons’da çok güzel bir oyundu ama IT Takes Two ile Co-op olayını bambaşka bir seviyeye çıkarmışlar. Yeni projesini 4 gözle bekliyorum. Güç seninle olsun Fares.

  Puanım:
  10
  10
  1
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!