Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Marvel’s Spider-Man

Ortalama Puan:
8
10
(6 oy)
8.7
Ortalama Puan:
8
10
(6 oy)
8.7

6 Kullanıcı Yorumu

 1. Optimizasyonu mükemmel, rt açıkken bile pc’de akıyor, son yılların gördüğüm en iyi portlarından biri olmuş.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 2. Eksikleri vs. olsa da gayet güzel bir oyundu ve bence arkham city’nin ardından en iyi süper kahraman oyunudur.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 3. ps5’te oynamıştım daha önce ama pc’ ye çıkınca bir de oradan deneyeyim dedim. pc basindan kalkamiyorum, inanilmaz keyifli oyun olmus. Uzun zamandir bir oyundan almadigim keyfi aldim. Tek kelimeyle efsane bir oyun.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 4. Bu oyun olmuş ama fazla iyi olmuş bu kadar olacağını hiç beklemiyordum. resmen tüm spiderman fantazilerimizi yaşayabiliyoruz, muazzam cidden bütün manhattan var. Arkham serisinden sonra yapılmış en eğlenceli süper kahraman oyunu. Ayrıca senaryosuyla da son üçlemenin ilk iki filmine de on basar.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 5. Londra’da 2. elini £5 civarında alabileceğiniz vasat ve boktan bir oyun. PC versiyonunda arapça seslendirmeler bile var ama Türkçe altyazı yok. Ruslar her yerden ambargo yemesine rağmen onlara bile tam çeviri yapılmış. almayın aldırmayın, böyle bir dışlanma olamaz.

  Puanım:
  5
  10
  0
  0
 6. Örümcek adam küçüklüğümden beri sevda benim için, her ne kadar türkçe olmamasından dolayı kızsamda, hikaye ve oynanış açılarından çok başarılı bir oyun. açık dünyasından pek bir şey beklemeyin. Ağ atarak şehirde gezinmek zevkli, açık dünyadaki etkinlikler çok hızlı tekrara düşüyor ama güzel mekaniklerin tadını çıkartmak için oynanabilir.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!