Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Mount & Blade: Warband

Ortalama Puan:
8.8
10
(6 oy)
7.8
Ortalama Puan:
8.8
10
(6 oy)
7.8

6 Kullanıcı Yorumu

 1. Bu oyunu bilen bilir ama bilmiyenler için söyliyeyim şu ana kadar yapılmış en başarılı Türk oyunu. Şiddetle Tavsiye Ediyorum. Oynadığım En İyi Oyunlardan İlk 3e Girer Grafikleri ,Senaryosu, Akışı 10 Numara Ve Ayrıca Diyalogların Türkçe Olması Da Oyuna Ayrı Bir Zevk Katmış.

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 2. Herkese içtenlikle tavsıye ederim çok kaliteli bir oyun oyunun başları çok zor oluyor bütün Caldaria ya hükmetmek için çok uğraş vermeniz lazım ama oyunda tamamen bağımsızsınız istediğiniz hanlığın kontu olabiliyorsunuz ve taht mücadelesi yapabiliyorsunuz oyunun full türkçe olması büyük bir avantaj. Oyun orjinal olduğu için orjinal steam şifresi ile gelmesi ve oyunu multiplayer oynamanın zevki anlatılamaz bir güzellik

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 3. Online oynarken acayip zevk aldığım oyun. Onlarca okun kalkana saplanması. o kalkanın parçalanması. takım oyunu. yardımlaşma. piyadenin okçusunu kalkanıyla koruması. çift elli silahlarla kasması. çok acayip zevkli. anlatılmaz yaşanır. bağımlılık da yapıyor.

  Puanım:
  8
  10
  1
  0
 4. İlk oyunla Türklerin de rpg yapabildiğini gösteren en iyi türk yapımı oyun. ilk versiyonunu oynarken “ah be bunun bir de multisi olacak ki asıl o zaman aksiyona doyacaksın” diye söyleniyordum zamanında multiplayer modunun bağımlılık yapması kadar, oyunda karşılaştığınız diğer oyuncuların çoğunun yabancı olması, bir Türk oyunu adına gurur verici.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 5. İnsanı gururdan kabartan, gerçek bir oyun başarısı. geliştirelecek çok yönleri olmasına rağmen saatlerce oynatıyor kendini. Solo mode’u bile saatleri alıp götürüyor, yok şu kaleyi alayım, yok şu hatuna şiir okuyayım derken. Bir asker olarak başlanan oyunda koskoca orduya sahip bir mareşal konumuna kadar yükselebilinmektedir. daha da yükselinir mi bilmiyorum henüz o kadar ilerleyemedim.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 6. Oyun gerçekten çok güzel tamamen Türk oluşu daha da güzel bir osmanlı torunu olarak gerçekten her türk evladının oymasını şiddetle tavsiye ediyorum ilk sürümünden sonra çok şey değişmiş dahada heyecan katmışlar oyuna.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!