Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Omsi 2

Ortalama Puan:
7
10
(5 oy)
7.2
Ortalama Puan:
7
10
(5 oy)
7.2

5 Kullanıcı Yorumu

 1. Oyun çok eski olmasına rağmen otobüslerin kalitesi tartışılmaz gerçek ile aynı bunun dışında yolcular ve şehir kalitesi çok kötü artık güncelleme almıyor olmasıda sıkıntı fakat Omsi 2’nin bir çok otobüs harita modu var bu modları kurarak oyunun eksiklerini tamamlayabilirsiniz.

  Puanım:
  7
  10
  0
  0
 2. Oyunun Grafikleri çok berbat üstelik Türkçe dil desteği desteklemiyor, oyun güncellenmeyi bırakalı çok uzun zaman oldu ve günümüz bilgisayarlarında oynanamaz halde. 2 GB’dan fazla RAM kullanamıyor, 64bit seçeneği yok ve DX9 kullanıyor. Aşırı lag, bol bol çökme ve tadına doyamayacağınız sinir krizleri mevcut. Bu oyunun nesini övüyorsunuz?

  Puanım:
  2
  10
  0
  0
 3. Oynayan kişiyi otobüs şoförü gibi hissettiren OMSI’ nin üstüne oyun tanımam oyunun bu kadar güzel olmasının sebebi mod yapımına uygun olması. Yapımcı firma MAN’in otobüslerini muazzam bir şekilde oyuna eklemiş Mod yapımcıları da diğer marka ve model otobüsleri ekledi ve eklemeye devam ediyorlar. Bu da istediğin otobüsü kullanma zevkini yaşatıyor.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 4. Oyun piyasada bulabileceğiniz en gerçekçi oyunlardan biri. Oyunun Türkçe dil desteği desteklemiyor olması üzücü yinede belirli eklentiler ile bu dil desteğini karşılayabiliyorsunuz.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 5. Kendi alanındaki en iyi ve en gerçekçi oyun diyebiliriz. Grafiklerin kötü göründüğü sizi yanıltmasın oyunu oynadığınızda o kadar çok ayrıntı keşfediyorsunuz ki grafik aklınıza bile gelmiyor. Otobüsün tepkileri gerçeği ile birebir otobüs körük gıcırdısına varana kadar tüm ayrıntıları yapılmış bir otobüsden bahsediyorum tam anlamıyla bir efsane

  Puanım:
  9
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!