Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Ori and the Blind Forest

Ortalama Puan:
9.4
10
(7 oy)
8.8
Ortalama Puan:
9.4
10
(7 oy)
8.8

7 Kullanıcı Yorumu

 1. Daha öncesinde Metroidvaina oyunu nedir bilmezdim. Bana Metroidvania’nın ne olduğunu bu oyun öğretti. İnanılmaz tatlı grafikleri, şirin mi şirin karakterleri ile çocukluğumuzun masallarını anımsatan ve oynarken sizi çocukluğunuza götürün harika bir oyun.

  Tek sıkıntısı şu “b” tuşu ile kayıt yapma olayı. Birde savaş mekanikleri kendini biraz tekrar edebiliyor. Bu yüzden 1 puan kırıyorum.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 2. Bir platformer sevdalısı olarak bayıldığım,bitecek diye oynamaya kıyamadığım, harikulade platform oyunu.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 3. Büyük bir keyifle oynuyorum müzikleri, ortamları, ağır çekimli atraksiyonlara girdiğimiz süper oynanışı ve bulmacalarıyla gelmiş gecmiş en iyi platform oyunlarından birisi bence.

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 4. Yeteri kadar övgü almış zaten, o yüzden oyunun ne kadar güzel olduğu hakkında ek bir şey söylemeye gerek yok.
  ama bazı yerler bayağı zor. yani müzikler insanı dinlendiriyor, grafikler müthiş bir huzur veriyor ama bu zor yerler bazen öyle çıldırtıyor ki bu havadan eser kalmıyor.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 5. Sevimli bir oyun niyetiyle oynamaya başladım, hoş müzikler cıvıl cıvıl renkli ortamlar derken bildiğin sado mazo’ya bağladı, özellikle o malum sulu bölümde en az 100 kere ölmüşümdür. Örümceğin yumurta fırlattığı yere gelip gelip öldüm ya. lanet olsun o bölüme. Buna rağmen oynanışı o kadar rahat ve akıcı ki, ne kadar ölsen de aldığın keyif azalmıyor tam tersine daha da hırslanıyorsun. oynadığım en iyi platform oyunlarından biriydi.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 6. Ori kesinlikle klavye ve mouse kombinasyonu ile çok rahatça oynanabilen hikayesi olsun, grafikleri olsun, efektleri olsun dört dörtlük bir oyun

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 7. İlk dakikasindan son karesine kadar insani duygulandiran gözlerim defalarca sulandi. Müthis müzikleri inanilmaz grafikleri ve muazzam senaryosu ile kısaca herseyiyle bir basyapit bence.

  Puanım:
  10
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!