Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Ori and the Will of the Wisps

Ortalama Puan:
10
10
(7 oy)
8.8
Ortalama Puan:
10
10
(7 oy)
8.8

7 Kullanıcı Yorumu

 1. Muhteşem ötesi bir oyun. Hala daha arada sırada açar müziklerini dinlerim.

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 2. Ori and The Blind Forest’ın sayfasına da yazmıştım. Harika bir oyun ama birkaç ufak sıkıntısı var diye. Yapımcılar beni mi okudular bilmiyorum ama bu oyunda bunların hepsi kaldırılmış. Saçma kayıt mekaniği gitmiş ve çok daha hızlı bir sisteme geçilmiş. Bu oyunun temposunu ciddi anlamda yükseltiyor. Savaş konusunda ise oyuna birçok seni özellik eklenmiş. Özellikle yakın dövüş harika olmuş. Müzikler, atmosfer, grafikler, hikaye her şeyi ile harika bir oyun. Birde üzerine Boss dövüşleri eklenince tadından yenmiyor.

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 3. Muazzam güzel bir oyun. oyun demek az kalır şaheser bu. oyunların da bir sanat olduğunu gösteren bir başyapıt bu.

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 4. Oyunun havası, çizimleri ve mekaniği HARİKA. Kısa olsun, iki girip kafa dağıtayım eğleneyim tarzında oyunlardan. Bence oyun değil tam bir sanat eseri,

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 5. Ori the blind forest versiyonunu çok sevdikten sonra hevesle bekleyip Müziğini duymamla tüylerimi diken diken eden serinin ikinci oyunu koca koca adamları yine ağlatacaklar.

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 6. Hafızam silinse de tekrar deneyimlesem dediğim oyun. ilk oyunun iyi yaptığı her şeyi daha da iyi yapıp bir de üstüne sorunlu olan oynanışı düzeltmişler. daha lafa söze gerek yok sanırım.

  Puanım:
  10
  10
  0
  0
 7. Her şeyi ile mükemmel. Oyunun grafikleri aşırı tatlı. Müziklerine diyecek hiçbir söz yok. Her haritada ortamına göre müzik geliyor, Upgrade yapıp geliştirme kısmı güzel, İlk başlarda nereye gidecem diye bi afallıyorsunuz ama sonra oyunun akışını anlayınca devamı su gibi akıp geçiyor. Boss fightları güzel, saldırı mekanikleri güzel kayıt sistemi güzel daha ne olsun.

  Puanım:
  10
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!