Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Star Wars Jedi: Fallen Order

Ortalama Puan:
7.8
10
(5 oy)
8.1
Ortalama Puan:
7.8
10
(5 oy)
8.1

5 Kullanıcı Yorumu

 1. Işın kılıcı sekansları çok keyifli. 2 sorun var : oyunda arada sırada buglar çıkıyor ve ışın kılıcıyla stormtrooperlerı ikiye bölemiyoruz oyunda. bosslar idare eder ama daha fazla olmalı bence. oynanışı çok iyi. grafikleri gayet iyi. hikaye idare eder.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 2. trilla suduri ile keyifli ve zorlayıcı bir boss savaşı yaptıktan sonra darth vader’ı görünce şimdi sıçtık deyip klavyeyi attım kenara gel öldür abi dedim. o çaresizlik hissi çok güzeldi. bir de kashyyyk gezegeni favorim oldu. özellikle ismini hatırlamadığım o ağaca tırmanma ve inme sekansı çok eğlenceliydi.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
 3. Harita dizaynını, ipte sallanma mekaniğini bir de gelip gelip boynuz atan keçileri kimler tasarladıysa haklarını helal etsinler gerçekten büyük sövdüm. Bunlar harici iyi

  Puanım:
  7
  10
  0
  0
 4. mükemmel bir oyunun nasıl içine sıçılır onu gösteren oyun. oyunun süresini uzatmak amaçlı yapılmış labirent kıvamlı fast travel olmayan haritalar oyunun anasını bellemiş.
  azıcık dikkatli ve kolaya kaçmasalarmış ne kadar ödül varsa süpürecek oyun olacakken 20 saatlik oyunun 10 saati gideceğiniz yeri aradığınız için bomboş geçen bir oyuna evrilmiş.

  Puanım:
  7
  10
  0
  0
 5. star wars tarihinde bir sürü oyun film dizi gördük. bu kadar yapım arasında star wars adına gerçekten yakıştığını düşündüğüm tek yapım bu oldu. jedi olmayı dövüş kombinasyonlarıyla, senaryosuyla, atmosferiyle bana sonuna kadar hissettirdi. su gibi aktı uzun zaman sonra serinin zevkini bana tekrar yaşatmış oyundur.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!