Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

The Elder Scrolls V: Skyrim

Ortalama Puan:
8
10
(4 oy)
9.4
Ortalama Puan:
8
10
(4 oy)
9.4

5 Kullanıcı Yorumu

 1. Mükemmel bir oyun, her türlü taktiri hak ediyor hatta en çok zevk alarak oynadığım oyunlardan birisi fakat başarısız bulduğum yanları, grafik kalitesi zamanın gerisinde, texture kalitesinin kötülüğü, pathfinding diye birşey yok, yanına bir eleman alıyorsun sen savaşa başladıktan yarım saat sonra teşrif ediyor savaş meydanına. çok fazla bug var, arayüz çok kötü.

  Puanım:
  7
  10
  0
  0
 2. rpg adına oynadığım en güzel oyun. dragon age’in tahtına oturdu birdenbire. çok açığı var, çok salaklıklar var ama yine de güzel. guardların sürekli aynı lafları tekrar etmesinden markath’ta katliam çıkartıyorum her seferinde artık. hakediyorlar.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 3. Oyunun aksiyon bölümleri gerçekten çok güzel ama gidilmesi gereken mesafelerin uzaklığı başlarda çok can yakacak gibi.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 4. 4 level iken dağın tepesindeki keşişleri ziyarete gitmek için, abartısız 10 dakika boyunca sadece yürüyerek dağa tırmandığım ve önüme çıkan bir frost troll tarafından öldürüldüğüm, baştan başlayarak tekrar 10 dakika yürüdüğüm ama yine aynı yerde trollden kaçmaya çalışırken telef olduğum oyun.

  Puanım:
  9
  10
  0
  0
  • Aynı şey benim de başıma geldi mk.

   0
   0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!