Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Tropico 6

Ortalama Puan:
6
10
(4 oy)
7.8
Ortalama Puan:
6
10
(4 oy)
7.8

4 Kullanıcı Yorumu

 1. Tropico 3’ün çıkış tarihi 2009 gözüküyor onca sene geçmiş ve 4 tane tropico oyunu çıkarmışlar. ve 4 tane tropico oyunu da birbirinin hemen hemen aynısı. bilmeyen birine önce tropico 5 i oynat, sonra 3 ü oynat, isimlerini söyleme, 3’ün 5’ten sonra çıktığını söylesen inandırırsın. öyle bir boktan oyun serisi yani.

  Puanım:
  4
  10
  0
  0
 2. Harika strateji oyunu. oyunu oynarken burnuma deniz kokusu geliyor, Tropical havasına bayılıyorum. içinizdeki diktatörün neler yapabileceğini tecrübe edebileceğiniz bir oyun. Oyunun diğer serilerini de oynamış biri olarak söyleyebilirim ki bence serinin en iyisi.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 3. İstediğinizi hapse atın, istediğinizi akıl hastanesine yollayın, halkı tv, radyo ve gazetelerle uyutun, seçimlerden önce halka boş vaatlerde bulunun, şeçimlerde hile yapın, eğer hoşunuza gitmezse seçimleri iptal edin. bu esnada isviçre bankalarındaki hesaplarınızı doldurun. insanlar vergiler altında ezilip barakalarda yaşarken siz kocaman görkemli sarayınızda yaşayıp tropico’nun keyfini çıkarın.

  Puanım:
  7
  10
  0
  0
 4. Tropico 6’nın görsellerini ilk gördüğümde dedim ki hah en azından grafiksel olarak o kadar kötü bir oyun değil. oynanışa geçince ise beni baya bir hayal kırıklığına uğrattı. En büyük eksiklik eski oyunların üstüne grafik harici çok bir alternatif koyamamış olması. coğrafya farklı, taktik aynı

  Puanım:
  5
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!