Close

Login

Close

Kayıt Ol

Close

Lost Password

Unturned

Ortalama Puan:
7.5
10
(4 oy)
7.2
Ortalama Puan:
7.5
10
(4 oy)
7.2

4 Kullanıcı Yorumu

 1. Hayatta kalmak için öğrenilmesi gereken bazı oynanış kuralları olsa da, eğlenmesini bilen birisi olursanız tek başınıza veya arkadaşlarınızla oldukça güzel vakit geçirebilirsiniz. Ücretsiz olmasına rağmen oldukça çeşitli içeriğe sahip başarılı bir hayatta kalma oyunu.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 2. Ardı ardına gelen güncellemeleri ve etkinlikleriyle ilk gün gibi oyuncularının ilgisini çekebiliyor. Bunlara ek olarak atölyede oyun içi modlar üretebilir veya başka kişilerin ürettiği modları dilediğiniz gibi kurup oyun zevkini daha üst seviyelere katlayabileceğiniz çok güzel bir oyun.

  Puanım:
  8
  10
  0
  0
 3. Oyunlarda grafik olmazsa olmazınız değilse bu oyunu denemelisiniz. Büyük bir craft sistemi var ayrıyeten arkadaşlarınızla oynadığınızdaki alınan keyif muazzam…İsterseniz balık tutun, hayvan avlayın veyahut ağaç kesip kendinizine bir üs yapın. Ayrıca güzel bir PvP sistemi var çatışma mekanikleri seri olduğundan çatışmalarda bir o kadar zevkli

  Puanım:
  7
  10
  0
  0
 4. Sistem gereksinimleri düşük fakat eğlenceli bir oyun rust ile minecraftın harmanlanmış hali denebilir. Hayatta kalmayı en iyi yansıtan oyunlardan biri unturned herşeyin grafik olmadığını gösteren bir oyun.

  Puanım:
  7
  10
  0
  0

Yorum Yap

Thanks for submitting your comment!